Gazik Net

Високошвидкісний Інтернет та Телебачення

Інструкція по оплаті послуг інтернету через систему EasyPay


EasyPay — це електронна система прийому платежів, яка дозволяє користувачам, здійснювати платежі різного роду послуг. Оплату можна здійснювати як готівкою (через мережу терміналів), так і банківською картою через онлайн сервіс.

Оплата послуги інтернету в електронному режимі банківською карткою.


1. Для початку Вам необхідно зайти на сайт EasyPay.

2. У стрічці пошуку послуги введіть латинськими літерами «GAZIK internet», або українськими «Газік інтернет». У випадаючому списку оберіть пункт «Сплата за послуги Газік інтернет (GAZIK internet)», натиснувши на нього, або перейти за посиланням минувши пошук ---ТУТ--- і продовжити з пункту «4».

1

3. Введіть Ваш логін до інтернету.

4. Введіть суму, на яку бажаєте поповнити рахунок та натисніть на кнопку «Продовжити».

2

5. Ще раз перевірте правильність введених даних (логін, сума коштів). У пункті «Ім'я» повинні відображатись прізвище, ім'я та по-батькові, на які було зареєстровано Ваш обліковий запис інтернету. У вкладці «Спосіб оплати» повинен бути обраний спосіб «Платіжна картка VISA/Mastercard».

6. Введіть 16-значний номер Вашої платіжної картки, який зазначений на лицевому боці карти.

7. Введіть термін дії картки (місяць та рік), який також вказаний на лицевому боці.

8. Введіть 3-значний код верифікації (CVV2-код), що знаходиться на зворотній стороні платіжної карти та натисніть на кнопку «Сплатити».

3

9. Введіть код безпеки з СМС-повідомлення для підтвердження платежу та натисніть на кнопку «Submit» (Відправити).

4

10. Якщо Ви все зробили правильно і платіж було проведено успішно, то Ви побачите таке повідомлення. При потребі Ви можете отримати квитанцію про оплату, натиснувши кнопку «Роздрукувати чек».

5