067 341 88 96 Локація не вибрана

Архів

  • Архів

01.12.2020 Відтепер високошвидкісні тарифні плани доступні абонентам OLnet-GazikNet.

Швидкісний Інтернет став невід’ємною складовою життя сучасної людини. Якісне інтернет-з’єднання руйнує кордони, робить спілкування доступнішим, навчання — ефективнішим, а роботу — комфортнішою. В той час, як мешканці міст користуються перевагами швидкісного Інтернету на повну, багатьом жителям більш віддалених сіл про високшвидкісний Інтернет досі доводиться лише мріяти.
Відтепер високошвидкісний оптоволоконний кабельний Інтернет GazikNet з’явився в селах: Мазярня-Каранська, Липники. Тепер жителі цих населених пунктів отримали швидкість передачі інформації до 300 Мбіт/с, а також відкрилася можливість переглядати якісне цифрове телебачення.
А також разом з цими селами швидкість до 300 Мбіт/с стала доступна в Желдець, Мазярка, Купичволя, Сокіл, Високофедорівка, Воля-Жовтанецька.

10.06.2020 Увага! З 22.06.2020 вступає в дію нова редакція Публічного договору ФОП Дністрянський А.П., ФОП Калиневич Т.В., ФОП Хаба В.О.

При поповненні особового рахунку на суму від 1000 грн і більше, одним платежем, отримайте бонусне зарахування коштів в розмірі 10% від Вашого поповнення!

Умови послуги "Кешбек від Gaziknet":

1. Послуга надається з 1 березня 2020 року та заміняє акцію "Поповни на рік".
2. Обов’язковою умовою є зарахування поповнення особового рахунку на сумую від 1000 грн і більше - одним платежем. Враховуйте комісію платіжних систем чи терміналів.
3. Бонуси автоматично зарахуються на Ваш особовий рахунок протягом календарного місяця.
4. Послуга не розповсюджується на юридичних осіб.

10.04.2020 Увага! З 21.04.2020 вступає в дію нова редакція Публічного договору ТзОВ "ГазікНет", ФОП Сологуб Ю.М., ФОП Вітів В-В.Б.

Умови карантину ускладнили процес оплати послуг. Адже звичним способом оплати, різного виду послуг, для багатьох користувачів є каси банків або платіжні термінали у людних місцях. Тим більше, вченими доведено, що на будь-якій купюрі мешкає більше сотні різновидів бактерій і мікробів!.
Тому, Ми закликаємо всіх абонентів здійснювати оплати в онлайн-режимі за допомогою особистого кабінету через сайт та банківські ресурси, чи на сайтах платіжних систем. Ми співпрацюємо близько з тридцятьма платіжними системами. Інструкції по оплаті є нижче за посиланням.

Однак, не всі люди вміють користуватися сучасними технологіями, особливо коли йдеться про людей похилого віку, пенсіонерів, осіб, які не мають доступу до онлайн-систем. Будь ласка, будьте свідомими та подбайте про те аби ваші рідні та близькі залишалися вдома. Допоможіть їм оплатити онлайн!

30.03.2020 Відтепер цифрове телебачення від GazikNet доступне в с.Родатичі, с. Братковичі, с. Вовчухи, с. Долиняни, с. Добряни.

Шановні користувачі! Команда GazikNet підтримує Всеукраїнську акцію #Залишайся_вдома.
Саме тому, у зв'язку з карантином, який склався в Україні та світі, щоб допомогти вірянам задовільнити свої духовні потреби, ми прийняли рішення забезпечити трансляцію Богослужінь в храмах м.Кам'янка-Бузька:
- Храм Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ;
- Собор Преображення Господнього УГКЦ;
- РКЦ Парафія Пресвятої Діви Марії.

Запрошуємо всіх приєднатися до спільної молитви, яка проходить наживо в храмах. Нехай кожна домівка наповниться Словом Божим, яке допоможе нам в цей складний час.

У зв’язку із запровадженим карантином, GazikNet потурбувався аби Вам було цікаво проводити час вдома.

Саме тому, абонентам які ще ніколи не користувалися послугою телебачення від GazikNet, ми пропонуємо підключитися та переглядати улюблені телеканали безкоштовно до 30 квітня 2020 року.
Не зволікай!
Все що потрібно це налаштувати свій пристрій перегляду телебачення згідно відповідних інструкцій та зареєструвати логін і пароль доступу в оператора технічної підтримки за телефоном 067-341-88-96.

Шановні користувачі у зв'язку з ситуацією яка склалась в країні ми будемо працювати в незвичному режимі:

• Офіс GazikNet буде закритим до 3 квітня (ймовірно продовжиться).
• Оператори технічної підтримки працюють в звичайному режимі.
• Монтажні бригади будуть виїжджати лише за наявності у абонента проблем з Інтернетом.
• На даний час включення нових абонентів відтермінується заради Вашої безпеки, та безпеки наших працівників!

При поповненні особового рахунку на суму від 1000 грн і більше, одним платежем, отримайте бонусне зарахування коштів в розмірі 10% від Вашого поповнення!

Умови акції "Кешбек від Gaziknet":
1. Акція триває з 1 березня 2020 року до 31 травня 2020 року.
2. Обов’язковою умовою є зарахування поповнення особового рахунку на сумую від 1000 грн і більше - одним платежем. Враховуйте комісію платіжних систем чи терміналів.
3. Бонуси автоматично зарахуються на Ваш особовий рахунок наприкінці календарного місяця.
4. Акція не розповсюджується на юридичних осіб.

12.02.2020 Відтепер високошвидкісні тарифні плани доступні абонентам с. Cоколів та с. Якимів

Акція по телебаченню "Весна за пів ціни"
Ми раді вітати нових абонентів телебачення та вводимо акцію саме для Вас.
Замов дзвінок на підключення нажавши на "Кнопку зв'язку" або зателефонуй самостійно 067-341-88-96

Умови акції "Весна за пів ціни":
1. Акція діє від 01.02.2020 року для абонентів, які вперше підключають послугу ТБ "GazikTV"
2. Абонент отримує знижку абонплати на телебачення, за Березень, Квітень, Травень 2020 року, в розмірі -50% не залежно від обраного пакету телеканів.

27.01.2020 Увага! Від 01.02.2020 року зміняться умови перегляду телебачення.

Ми раді повідомити Вам, що з 01.01.2020 року вартість акційного підключення становить - 1 грн.

Акція діє в таких населених пунктах:

Городоцький район:
с.Березець, c.Братковичі, с.Бучали, смт.Великий Любінь, с.Вовчухи, м.Городок, с.Грімне, с.Добряни, с.Долиняни, с.Заверещиця, с.Залужжя, с.Зушиці, с.Катериничі, с.Кліцко, м.Комарно, с.Литовка, с.Лівчиці, с.Нове Село, с.Переможне, с.Підзвіринець, с.Повітно, с.Родатичі, с.Татаринів, с.Черляни, с.Черлянське Передмістя, с.Якимчиці
Яворівський район:
с.Воля Добростанська, с. Добростани, с. Кам’янобрід
Мостиський район:
м. Мостиська
Пустомитівський район:
с. Сокільники

Умови акційного підключення:
1. У вартість підключення входить 150 м оптоволоконного кабелю, оптоволоконний модем (ONU), монтаж, реєстрація користувача, налаштування первинного обладнання. Оптоволоконний кабель прокладений понад 150 м, оплачується окремо за ціною 5 грн/м.
2. Абонент зобов’язується ОБОВ’ЯЗКОВО оплачувати надання послуг протягом 24 (двадцяти чотирьох місяців) за будь яким тарифним планом.
3. Абонент має право призупинити послугу не більше як на один місяць за весь період користування послугою по акції. Якщо абонент, не оплачує послуги протягом 2 місяців підряд, GazikNet в примусовому порядку, повертає своє обладнання, і договір з абонентом розривається, без можливості повторного підключення по акції.
4. Для повторного підключення абонента після розривання попереднього договору, абонент сплачує повну суму підключення до мережі GazikNet.
5. Термін виконання заявки на підключення до мережі інтернет становить - до 10 робочих днів в порядку черги, за наявності технічної можливості.

Для участі в акції необхідно порекомендувати Вашому другу, який ще не підключений до мережі «Gaziknet», приєднатися до числа абонентів нашої мережі. Більше друзів - більше бонусів. Кількість підключених друзів - не обмежена. Після його підключення до абонентів нашої мережі, бонусні кошті будуть нараховані на Ваш абонентський рахунок автоматично (до кінця календарного місяця).
Є такий друг? Не зволікайте!
Подайте заявку за телефоном технічної підтримки 067-341-88-96 або через особистий кабінет.

Умови "0 грн" у Чорну п’ятницю:
1. Підключення фізичних осіб (включає оптичний модем, до 200 м кабелю, та наша робота) за 0 (нуль) грн. Кабель прокладений додатково оплачується 5 грн/м;
2. Безкоштовний доступ до порталу ТБ до кінця місяця;
3. Абонент зобов’язується ОБОВ’ЯЗКОВО проплачувати надання послуг протягом 24 (двадцяти чотирьох місяців) за будь яким тарифним планом;
4. Абонент має право призупинити послугу не більше як на один місяць за весь період користування послугою по акції. Якщо абонент, не проплачує послуги протягом 2 місяців підряд, GazikNet в примусовому порядку, повертає своє обладнання, і договір з абонентом розривається, без можливості повторного підключення по акції;
5. Для повторного підключення абонента після розривання попереднього договору, абонент сплачує повну суму підключення до мережі GazikNet!

01.10.2019 Відтепер високошвидкісний оптоволоконний Інтернет доступний в с. Ямне

У зв’язку з вимогами медіа-груп та правовласники телеканалів ми вимушені внести зміни у перелік телеканалів пакету "Соціальний".
Поруч з цим, нажаль, повинні відключити фунцію "ТБ архів" певних телеканалах.
Сподіваємося на Ваше розуміння та нашу подальшу співпрацю!

18.09.2019 Відбулося об'днання інтернет провайдерів Olnet та GazikNet.

Комапіня GazikNet уже три роки надає послугу цифрового інтерактивного телебачення на безкоштовній і тестовій основі. За ці три роки ми постійно вдосконалювали сервіс телебачення: було збільшено кількість та якість телеканалів, було додано функцію відкладеного перегляду для 20-ти рейтингових каналів з можливістю перегляду запису за останній тиждень. Впроваджено Телегід, запущено власницьке програмне забезпечення для перегляду інтерактивного телебачення на доволі широкому колі пристроїв.

У зв’язку з тим, що з 1-го січня 2019 року медіа-групи та прововласники телеканалів в односторонньому порядку збільшили вартість свого продукту для операторів та провайдерів, ми змушені внести відповідні корективи щодо послуги телебачення яку ми надаємо.
З 1 вересня 2019 року ми надаватимемо телебачення за новими умовами, на платній основі, яка абсолютно не залежатиме від тарифного плану інтернету. Це буде абсолютно нова послуга від нашої компанії яку ми збираємося розвивати, добавляти нові рейтингові телеканали, збільшувати кількість каналів із телеархівом та ще багато цікавих сюрпризів.

Для перегляду телебачення з Вересня цього року Вам необхідно зателефонувати за номером 380673418896 та зв'язатися із оператором, обрати тарифний план телебачення, зареєструвати кожеш пристрій на якому Ви бажаєте переглядати телебачення, та здійснити оплату телебачення за вересень одного із трьох пакетів на вибір.

Комапіня GazikNet має на меті ввести нову тарифну сітку для наших користувачів уже у Вересні цього року! Ми стараємося іти в ногу із сучасним ринком інтернету і пропонуємо Вам максимально доступні тарифні плани! Ми розірвемо всі попередні ліміти по швидкості і пропонуємо 300 мегабіт в секунду, збільшимо швидіксть вдвічі або й втричі у найпопулярніших тарифних планів та зробимо Ваше користування максимально комфортним та мегашвидкісним!

1. Абонент зобов’язується ОБОВ’ЯЗКОВО проплачувати надання послуг протягом 24 (двадцяти чотирьох місяців) за будь яким тарифним планом;
2. Абонент має право призупинити послугу не більше як на один місяць за весь період користування послугою по акції. Якщо абонент, не проплачує послуги протягом 2 місяців підряд, GazikNet в примусовому порядку, повертає своє обладнання, і договір з абонентом розривається, без можливості повторного підключення по акції;
3. Для повторного підключення абонента після розривання попереднього договору, абонент сплачує повну суму підключення до мережі GazikNet!

1. Абонент зобов’язується ОБОВ’ЯЗКОВО проплачувати надання послуг протягом 24 (двадцяти чотирьох місяців) за будь яким тарифним планом;
2. Абонент має право призупинити послугу не більше як на один місяць за весь період користування послугою по акції. Якщо абонент, не проплачує послуги протягом 2 місяців підряд, GazikNet в примусовому порядку, повертає своє обладнання, і договір з абонентом розривається, без можливості повторного підключення по акції;
3. Для повторного підключення абонента після розривання попереднього договору, абонент сплачує повну суму підключення до мережі GazikNet!

01.02.2019 Акція м.Мостиська! GazikNet вже у Вашому місті! Лише зимою 2019! Встигни підключитися безкоштовно!

Акція «0»! З 13 березня 2018 року в наступних населених пунктах:
м.Городок стартувала акція «0».
Умови акції «0» прості та прозорі:
Підключення нового користувача до мережі GazikNet – 0 грн
У вартість підключення входить: Приватний сектор - 150м кабелю, монтажні роботи та оптоволоконий модем. Усі додаткові кроки оплачуються окремо.
Абонент зобов’язується ОБОВ’ЯЗКОВО проплачувати надання послуг протягом 24 (двадцяти чотирьох місяців) за будь яким тарифним планом ;
Якщо абонент, хоча б один місяць не проплачує послуги, GazikNet в примусовому порядку, повертає своє обладнання, і договір з абонентом розривається, без можливості повторного підключення по акції.
Для повторного підключення абонента після розривання попереднього договору, абонент сплачує повну суму підключення до мережі GazikNet!

Розширення санкцій - Блокування російського контенту
Згідно УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017 доступ до соціальних мереж та низки інших ресурсів росії є заблокований усіма магістральними провайдерами України!

06.12.2016 року відбулося об’єднання інтернет провайдерів
Infonet-M і GazikNet в Кам’янка-Бузькому районі
Для уникнення перебоїв з доступом до мережі інтернет абонентам
“Інфонет-М”-Буськ необхідно до 20.12.2016 року переукласти договір про надання послуг з GazikNet,
та переналаштувати Ваш домашній пристрій (мережевий протокол pppoe).
Для пришвидшення підписання договору прохання звернутися в Контакт-центр GazikNet
для отримання додаткової інформації по Вашому населеному пункті за телефоном 38 (067) 34 18 896
Об'єднання розповсюджується на такі населені пункти Кам'янка-Бузького району:
- Банюнин; - Вирів; - Великосілки; - Горпин; - Дідилів; - Деревляни; - Малі Нагірці; - Неслухів; - Соколів; - Спас; - Стрептів; - Убині; - Якимів; - Ямне;