067 341 88 96 Локація не вибрана

Системи безпеки

 • Системи безпеки

Системи безпеки для будинку, квартири і офісу

Вітаємо на сайті Gaziknet! Ми, компанія, що розпочала свою діяльність 15 років тому як місцевий інтернет-провайдер, сьогодні не лише забезпечуємо населення України високошвидкісним стабільним інтернетом, але й встановлюємо та обслуговуємо комплексні професійні системи безпеки. Тож якщо ви дбаєте про себе, своїх рідних та своє майно, цікавитесь охоронними системами для будинку чи промислових приміщень і прагнете купити відповідне обладнання, потребуєте консультацій і допомоги у його монтажі, ви прийшли, куди треба!

Ми пропонуємо

Відеоспостереження gaziknet

Відеоспостереження

Професійні системи відеонагляду
будь-якої складності

Детальніше
Бездротова сигналізація gaziknet

Бездротова сигналізація

Встановлення бездротової системи
безпеки Ajax

Детальніше
Будівництво мереж gaziknet

Будівництво мереж

Монтаж Wi-Fi та кабельних
мереж будь-якої складності

Детальніше
Системи контролю доступу gaziknet

Системи контролю доступу

відкривання дверей
за допомогою карток, NFC, смартфону

Розумний будинок gaziknet

Розумний будинок

Пристрої здатні виконувати
певні повсякденні завдання

Домофони gaziknet

Домофони

Зручні системи контролю доступу
для забезпечення безпеки

Переваги проектів з нами

Швидкість gaziknet

Швидкість

Виконання в найкоротші терміни

Нетиповість gaziknet

Нетиповість

Виконання унікальних проектів

Успадкування gaziknet

Успадкування

Обслуговуємо покинуті проекти від попередніх спеціалістів

Гнучкість gaziknet

Гнучкість

Будівництво в неробочий час

Обслуговування gaziknet

Обслуговування

Безтермінова підтримка проектів

Зижки gaziknet

Зижки

Індивідуальні знижки замовникам


Етапи реалізації проекту

Як це працює

Що таке системи безпеки та що входить у це поняття?

Система безпеки – це комплекс електронних приладів, які призначені убезпечити вас та вашу домівку від нещасних випадків, вторгнень зловмисників та інших негараздів, які можуть спіткати вас у будь-яку мить. До його складу входять засоби відеоспостереження, сигналізація, обладнання для контролю доступу сторонніх осіб на територію об’єкта тощо.

Перелік пристроїв та ґаджетів, що є елементами єдиної системи може відрізнятися залежно від побажань замовника та особливостей території, що охороняється. Приміром, системи безпеки для будинку можуть кардинально відрізнятись від охоронних систем для офісів чи складів.

Системи безпеки

Відеоспостереження

Чи не найголовнішим у системі безпеки є обладнання для відеонагляду, адже камери не лише дають змогу вчасно відреагувати на ймовірно злі наміри підозрілих осіб чи знайти зловмисника вже після скоєннязлочину, але й можуть відлякати його лише своєю наявністю. Саме тому фахівці з безпеки нерідко рекомендують встановлювати камери у видних, проте важкодоступних місцях.

Сьогодні ринок пропонує чималий вибір систем відеонагляду, які, зазвичай, складаються з:

 • відеореєстратора – приладу для зберігання відео;
 • камер відеоспостереження (цифрових чи аналогових);
 • PoE-комутаторів – приладів, що водночас забезпечують живлення камер і передають дані на відеореєстратор.

Переваги систем відеоспостереження:

 • зберігання записів в архіві;
 • моніторинг в режимі реального часу;
 • контроль руху камер зі смартфона;
 • відправка даних у зашифрованому вигляді;
 • керування камерами через додаток з будь-якої точки світу.
 • можливість голосового зв’язку;

Сигналізація

Другим надважливим елементом систем охорони є сигналізація. Її функціонування забезпечується чисельними датчиками, як от датчики руху, відкривання дверей і вікон, розбиття скла, задимлення тощо. Залежно від побажань замовника сигналізація може встановлюватись в окремих приміщеннях або по всій території об’єкта.

Чим керуватися при виборі системи безпеки?

Обираючи обладнання для вашої охоронної системи, зверніть увагу на такі фактори:

 • який саме об’єкт перебуватиме під охороною (двері, вікна, окремі кімнати чи вся територія, периметр тощо);
 • яким чином і кому надсилатиметься сигнал тривоги (працівниками охоронної фірми чи особисто власникові);
 • якою має бути реакція на сигнал тривоги;
 • які є можливості для масштабування системи безпеки.

Ефективна система безпеки – це не просто набір приладів, але й передчасно визначені та налаштовані алгоритми їхньої взаємодії. Наші працівники радо проконсультують вас стосовно можливих варіантів, що вони відповідатимуть вашим вимогам на всі 100%. Також ви завжди можете перейти в наш інтернет-магазин, аби дізнатись, чи є конкретний товар в наявності та яка його ціна.

Gaziknet – офіційний дистриб’ютор Ajax System

Компанія Gaziknet є офіційним інсталятором систем безпеки Ajax в Україні. Дана система забезпечує комплексний захист без перебоїв і максимально комфортне керування.

Головними перевагами Ajax є:

 • миттєвість реакції на сигнал датчиків;
 • повідомлення про саботаж системи;
 • робота до 7 років від батарей;
 • pet-friendly (система не реагує на домашніх улюбленців);
 • ретрансляція відео з камер на телефон;
 • виявлення затоплень, займань, витоку чадного газу;
 • передбачено кілька каналів передачі даних;
 • шифрування даних;
 • до 16 годин автономної роботи у разі знеструмлення системи;
 • захист від глушіння;
 • український виробник.

Встановлення та обслуговування систем безпеки у Львові та області

Хочете встановити систему безпеки у Львові чи Львівській області? Не проблема! Наші консультанти прибудуть на місце в зазначений час аби провести огляд і скласти план проекту монтування обладнання. Разом з тим ми можемо взяти на себе щорічне технічне обслуговування системи. Наша компанія має значний досвід у сфері. Ми заслужили високу репутацію серед клієнтів завдяки цьому. Наші сертифіковані спеціалісти готові взятися за роботу на ваших об’єктах:

 • Будинки і котеджі;
 • Школи і дитсадки;
 • Квартири та під’їзди;
 • Будівництво і агросектор;
 • Офіси та виробництво;
 • Виробництво і склади;
 • Магазини та торгові центри;
 • Готелі та ресторани.

Поширені питання

Що краще встановити: сигналізацію чи відеонагляд?

Залежить від потреби, адже ці системи виконують різні функції:

Система сигналізації забезпечує захист об’єкту від проникнення і якщо такі дії виявлено, обов’язково сповіщає довірених осіб або охоронну компанію.

Система відеонагляду забезпечує фіксацію та моніторинг за об’єктом.

Виникають ситуації, коли на об’єктах з системою відеонагляду, але без системи сигналізації, зловмисники прикривають обличчя, що не дозволяє їх ідентифікувати. Тому, ми рекомендуємо встановлювати обидві системи, так як вони доповнюють одна одну.

Так можна. Але потрібно розуміти, що Wi-Fi мережа не настільки стабільна, як кабельний тип підключення. До того ж така система відеонагляду суттєво навантажуватиме безпровідний канал інших Wi-Fi пристроїв. Також для Wi-Fi камери все одно потрібно прокладати кабель живлення від мережі 220 В.

Враховуючи все вище сказане, ми рекомендуємо використовувати таке рішення лише у важкодоступних місцях, де неможливо забезпечити кабельний зв’язок між відеореєстратором та камерою. Тобто: під час збою Wi-Fi роутера не працюватиме і відеоспостереження.

При проектуванні системи відеонагляду, замовнику потрібно вказати, який час запису йому потрібен. Відносно до цього побажання система буде укомплектована жорстким диском потрібної місткості, враховуючи: кількість камер, якість матриці камери, інтенсивність кадру та багато іншого.

Майже всі моделі камер відеонагляду оснащені інфрачервоною підсвіткою, яка забезпечує підсвітку зони огляду відеокамери. Здебільшого, дальність такої підсвітки складає близько 30 м. Якщо цього недостатньо, то підбираються моделі камер з більш потужною підсвіткою.

Якщо на об’єкті, на якому встановлена система відеонагляду, є доступ до інтернету, то ви зможете віддалено переглядати як те, що відбувається в реальному часу на об’єкті, так і відеоархів. Для цього на пристроях замовника (телефонах та комп’ютерах) буде встановлено відповідне програмне забезпечення.

Усе залежить від побажань замовника та проектованого об’єкту. Потрібно врахувати: кількість камер відеонагляду, якість матриці камер, час запису, складність монтажу та багато іншого. Для цього рекомендуємо залишити заявку, зателефонувавши на технічну підтримку, після чого з вами зв’яжеться наш інженер та надасть всю необхідну інформацію.

Наша компанія встановлює безпровідні системи охорони з площею покривання до 1500 м кв, з можливістю розширення ретрансляторами без жодних дір у стінах. За допомогою продуманих сучасних енергоефективних електрокомпонентів, датчики можуть працювати протягом 2-5 років від акумуляторів.

Зв’язок між усіма пристроями шифрується та постійно перевіряється. І при виявленні даних дій, система охорони одразу про це сповістить. Тож жодних кабелів прокладати не потрібно.

Також є випущена нова лінійна серія дротової системи Ajax – “Fibra”, яка підключається за допомогою кабелів.

Охоронні системи комплектуються пультами керування та кодовими клавіатурами, які забезпечують керування системою охорони знаходячись фізично на об’єкті. Для віддаленого керування системою охорони до контролера підключається кабельний інтернет та інтернет від GSM оператора. А на мобільних додатках замовника встановлюється спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє віддалено керувати системою охорони.

Є багато можливостей сповіщення про тривогу, які можуть працювати паралельно. А саме:

 • звуковий сигнал від сповіщувача розташованого на об’єкті;
 • сповіщення на мобільний додаток довірених осіб;
 • телефонний дзвінок довіреним особам;
 • SMS повідомлення довіреним особам;
 • сповіщення охоронної компанії про тривогу на об’єкті.

Усе залежить від побажань замовника та проєктованого об’єкту. Потрібно врахувати: кількість вікон та дверей, кількість приміщень та площу будівлі, що потрібно охороняти, складність монтажу та багато іншого. Тому рекомендуємо залишити заявку, зателефонувавши на технічну підтримку, після чого з вами зв’яжеться наш інженер та надасть всю необхідну інформацію.