067 341 88 96 Локація не вибрана

Телебачення

 • Телебачення
Тарифні плани

Бандл-100

Рекомендовано для 1-2 користувачів
180+ телеканалів

250 грн. /місяць

Бандл-300

Рекомендовано для 3-5 користувачів
180+ телеканалів

350 грн. /місяць

Переваги

Сучасність gaziknet

Сучасність

найсучасніший стандарт потокового мовлення

Зручність gaziknet

Зручність

простий інтерфейс доступний для кожного

Адаптивність gaziknet

Адаптивність

незалежна цифрова якість телебачення навіть у смартфоні

Насолоджуйтесь якісним телебаченням і переглядайте будь які канали разом з Gaziknet.

Переглядайте нове покоління телебачення у цифровій якості. Це найсучасніший стандарт цифрового телебачення що надається для перегляду в мережі Gaziknet.  До перегляду доступно  180+ ліцензійних телеканалів відсортованих по категорія: національні, преміальні, регіональні, фільмові, новинні, спортивні, пізнавальні та інші.  Перегляд телеканалів можливий на SMART телевізорах, комп’ютерах, медіаприставках, планшетах та смартфонах. При підключенні послуги телебачення вперше, надається безкоштовний доступ до кінця календарного місяця, незалежно від дати підключення. Повторна активація послуги, після її відключення, можлива при наявності достатньої кількості коштів на балансі користувача.

 • Безкоштовний тестовий період;
 • Підключення на 5 пристроїв;
 • Пауза прямого ефіру;
 • Список улюблених телеканалів;
 • Телепрограма каналів;
 • Батьківський контроль.

 

Послуга телебачення надається ТзОВ “Радіо Нетворк”

ТОП 30 ПОПУЛЯРНИХ

gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv
gazik_tv

Поширені питання

Завантажити додаток перегляду телебачення RadioNetwork TV

При підключенні послуги телебачення вперше, надається безкоштовний доступ до кінця календарного місяця, незалежно від дати підключення. Повторна активація послуги, після її відключення, можлива при наявності достатньої кількості коштів на вашому балансі.

Відключення послуги телебачення здійснюється лише до 00:00 год. 1-го числа наступного розрахункового періоду за вашим зверненням в поточному місяці. Тобто при попередньому зверненні в поточному місяці, про відключення послуги з наступного місяця.

В особистому кабінеті користувача, у розділі “Телебачення” відображаються зареєстровані абонентом пристрої, логін та пароль до них, перелік доступних телеканалів.

Незалежно від моделі вашого пристрою, будь це телевізор чи тв-приставка, використовуйте формат стримінгу – HLS. Це самий сучасний і широко застосовуваний протокол медіа трансляції.

Головне меню додатку → Налаштування → Формат стримінгу → HLS

На пристроях із операційною системою Andoid, для більшості телепрограм, рекомендується використовувати кодек плеєра VLC Media Codec. Проте на відмінно від більшості пристроїв китайського виробництва, на медіа приставках inext обов’язкова зміна на – Native.

Головне меню додатку → Пристрій → Меню пристрою → Native або VLC Media Codec

Чому ми рекомендуємо ТВ приставку inext ? Тому, що саме ця модель є оптимізована для стабільного перегляду та зручного користування телебаченням. Перегляньте самі основі переваги на відео та функціонал.

 • мережа Wi-Fi 2.4 ГГц/5 ГГц;
 • підключення HDMI або AV-тюльпан;
 • програмований пульт для телевізора;
 • автозапуск додатку телебачення при увімкненні;
 • кнопка швидкого запуску додатків.

Приставку можна придбати та безкоштовно налаштувати в нас в офісі Gaziknet за адресою м. Кам’янка-Бузька вулиця Львівська 27-а, або залишайте заявку за телефоном 380673418896 та оформіть доставку додому.

 

 

1. Вхід в режим програмування пульта відбувається затисканням білої кнопки «POWER» в секції «ТВ Пульт», доки вона не почне постійно світити червоним.
2. Оберіть одну з тих кнопок на пульті inext на яку потрібно записати команду, одноразово натисніть на неї і відпустіть, індикатор на кнопці почне блимати, тепер пульт готовий приймати ІЧ сигнал для запису.
3. Направивши один на одного ІЧ-діоди двох пультів (від телевізора та від inext і на відстані приблизно 1-2 см, одноразово натисніть на пульті від телевізора потрібну кнопку, функцію якої ви хочете перенести. Якщо команда була прийнята, то індикатор блимне три рази і почне горіти безперервно, це означає що команда записалася.
4. Повторіть пункти 2-3 для всіх кнопок, які бажаєте запрограмувати
5. Аби вийти з режиму програмування, натисніть на кнопку «ОК» або просто помекайте 10 секунд, пульт сам вийде з режиму програмування.

У випадку, якщо ви забули пароль від особистого кабінету потрібно, звернутись на лінію технічної підтримки за номером телефону +380673418896.