067 341 88 96 Локація не вибрана

Прибужани

Прибужани інтернет тарифи

Прибужани умови та вартість підключення інтернету

Переваги

Знижка -50% gaziknet

Знижка -50%

на абонплату для нових абонентів

2 дні щомісяця gaziknet

2 дні щомісяця

вільного доступу до інтернету безкоштовно

Надійність gaziknet

Надійність

незалежні магістральні канали до мережі інтернет

 

Насолоджуйтесь високошвидкісним інтернетом з Gaziknet

Інтернет-провайдер Gaziknet пропонує якісний домашній інтернет, телебачення та зручну систему лояльності для наших абонентів. Стабільний доступ, гарантія швидкості, гнучкі тарифи, широка карта покриття, швидка і зручна підтримка – усе це містить ваш надійний інтернет-провайдер.

Ми прагнемо забезпечити високоякісний сервіс для кожного абонента.

Ви можете швидко підключити інтернет, обравши вигідний тарифний план та додаткові послуги від Gaziknet. Підключитися до мережі інтернет-провайдера Gaziknet ви можете на нашому сайті, всього лиш за кілька кліків. Або ж телефонуйте нам за номером 0673418896.

Швидше за швидкість!

  • Професійне підключення
  • Вигідні цінові пропозиції
  • Власна оптоволоконна мережа
  • Високі стандарти якості
  • Найсучасніші технології у кожну оселю
  • Безлімітні можливості на швидкості 1 Гбіт/с

Поширені питання

Надання послуг під час знеструмлення мережі

Наше серверне обладнання резервується акумуляторними батареями та забезпечується роботою від генераторів, аби ви мали можливість доступу до мережі Інтернет  при використанні власних автономних джерел живлення для оптоволоконного модему (ONU) та Wi-Fi роутера. Детальніше можна ознайомитися в цій статті.

 

Зверніть увагу, що на багатоквартирних будинках, де використовується спільний мережевий комутатор (switch) а до квартири заведений кабель LAN, доступність послуги залежить лише від наявності живлення у будинку. Також можна замовити перепідключення на автономний оптоволоконного модем в квартиру, за деталями звертайтеся за телефоном.

Інтернет від павербанку

Оренда виділеної ІР адреси, оплачується окремо до будь-якого тарифного плану в розмірі місячної абонплати – 60 грн/міс.

Зверніть увагу на те, що абонплата за оренду виділеної (статичної) ІР адреси нараховується незалежно від того, користується абонент інтернетом чи ні. У випадку заборгованості відключається на 4-й місяць та може бути використана іншим абонентом.

Заявку на зміну тарифного плану можна подати з цього сайту, з особистого кабінету користувача,  з персоналізованого меню абонента в Telegram або Viber ботах, або зателефонувати на лінію технічної підтримки.

Вартість переходу з дорожчого тарифного плану на дешевший тариф становить 20 грн разового платежу і може відбутися тільки на 1-е число наступного календарного місяця.

Вартість переходу з дешевшого на дорожчий тариф відбувається з 1-го числа наступного календарного місяця – безкоштовно.

Негайна вартість переходу з дешевшого на дорожчий тариф становить різницю вартості місячної абонплати між такими тарифними планами, за умови наявності коштів на особовому рахунку абонента.

 

Термін виконання заявки на проведення ремонтних робіт становить до 3 робочих днів, дотримуючись черги. Ремонтні роботи можуть бути платними у випадку технічної несправності з провини користувача.

Термін виконання заявки на підключення до мережі інтернет становить до 5 робочих днів, дотримуючись черги та за наявності технічної можливості.

 

Монтажні роботи з укладання кабелю у плінтус чи короб, переміщення меблів, підключення ethernet розеток, налаштування додаткового мережевого обладнання абонента: бездротових адаптерів, ігрових приставок, налаштування програм для Smart TV, приладів системи «розумний будинок» тощо.

 

У разі залучення додаткових електроопор (понад 3 одиниці), які відходять в сторону від наявної магістральної лінії Gaziknet, до місячної абонентської плати нараховується додаткова абонплата за опори в розмірі – 10 грн/міс, за кожну понаднормову опору,  та не залежить від того чи абонент користувався  послугами, чи ні.

 

Всі абоненти нашої мережі отримують персональні дані авторизації – логін та пароль користувача. Саме ці дані вказуються у абонентському роутері для проходження з’єднання в мережі. Також відбувається автоматична фіксація мак адреси роутера до логіну абонента, під час проходження інтернет з’єднання.

Не можна пройти реєстрацію в мережі інтернет двічі з одних облікових даних користувача. Це робиться з метою захисту облікових даних наших користувачів, а також для неможливості використання логіну іншими особами. Тому, якщо ваші дані авторизації будуть використані на іншому обладнанні – інтернет буде недоступний.

Якщо у вас виникає необхідність заміни свого Wi-Fi роутера або здійснення інтернет-сесії “на пряму” (без роутера) з комп’ютера , будь ласка, зверніться на лінію технічної підтримки аби наші спеціалісти внесли відповідні зміни. Це займе всього одну хвилину.

Також відкріпити зафіксований мак адрес за логіном можна у персоналізованому меню абонента в Telegram або Viber ботах.

 

Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.