регулярний платіж, оплата, regulyarnyj-platizh

Регулярний платіж – дозволяє налаштувати автоматичну оплату за послуги, відповідно до заборгованості за Вашим логіном (номером договору) на 1-е число місяця. Послуга надається за підтримки фінансовий партнерів платіжних сервісів іРау.ua та Masterpass.

Аби активувати послугу необхідно необхідно авторизуватися в особистому кабінеті користувача, перейти у розділ “ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ”, обрати пункт “Регулярний платіж”. Необхідно вказати номер телефону, на який відбудеться реєстрація електронного гаманця в системі Masterpass від Mastercard. Перед активацією функції просимо ознайомтеся з умовами надання послуг компанії iPay.ua – договором оферти. Після підключення послуги обов’язково необхідно додати дані банківської платіжної картки з якої відбуватиметься оплата послуг.

Компанія Gaziknet не збирає, не зберігає, не використовує та не поширює конфіденційні дані. Вся обробка платежів відбувається на стороні фінансових партнерів іРау.ua та Masterpass.

Після підключення “Регулярного платежу” з Вашої картки буде оплачуватися сума коштів яка дорівнює сумі заборгованості за Вашим логіном (номером) станом на 06:00 годину ранку кожного 1-го числа місяця. А у випадку нестачі коштів на Вашій картці, повторна оплата відбуватиметься через кожні 3 години, впродовж перших п’яти днів місяця. У випадку, якщо на балансі платіжної картки не буде коштів послуга “Інтернет” буде недоступна.

Активувати дану послугу можна увійшовши в особистий кабінет користувача Gaziknet. Детальна відео-інструкція доступна за посиланням для перегляду.