Інструкція з налаштування Wi-Fi роутера

MERCUSYS MW325R

Перед налаштуванням вашого роутера (якщо це новий роутер), зателефонуйте будь ласка на номер технічної підтримки (067)-341-8896 або замовте дзвінок на сайті gazik.com.ua  для того, щоб оператор зняв захист і дозволив пройти реєстрацію за вашим логіном на новому пристрої.

1. Підготовка роутера до налаштування.

Увімкніть блок живлення вашого роутера у розетку та переконайтесь, що світлові індикатори світяться. Підключіть вхідний кабель інтернету до роутера в роз’єм WAN, як правило він відрізняється від інших кольором. За допомогою мережевого кабелю підключіть комп’ютер до одного з роз’ємів роутера із надписом LAN.

роутер інструкція

Якщо роутер раніше вже використовувався рекомендується відновити його заводські налаштування. Для цього потрібно затиснути кнопку RESET та утримувати її протягом 30-ти секунд або доки не засвітяться всі світлові індикатори. Це свідчить про те, що роутер змінив налаштування до заводських.

2. Вхід у веб інтерфейс роутера.

На своєму компютері або смартфоні відкрийте інтернет браузер (Google Chrome, Mozilla Firefox,  Opera, Internet Explorer), де в адресному рядку (не в пошуковому) введіть адресу сторінки налаштування роутера. Конкретна адреса знаходиться на наклейці вашого роутера . В даному випадку у нас mwlogin.net і натискайте Enter.

Ще може бути такий варіант входу (192.168.1.1)

адреса роутер

Якщо у вас немає можливості з’єднати роутер з комп’ютером по кабелю, ви можете налаштувати його за допомогою Wi-Fi мережі. Для цього необхідно підключити ваш смартфон або ноутбук до Wi-Fi мережі вашого роутера. Назва мережі та пароль знаходяться на наліпці роутера.

mwlogin

Після завантаження сторінки налаштувань необхідно встановити пароль на авторизацію у меню налаштування роутера. Будь ласка, не забудьте записати пароль який ви встановили на вхід у режим налаштування роутера.

вхід в акаунт MercusysВведіть збережений пароль для входу в налаштування.

3. Налаштування типу підключення

 

Після входу в меню налаштувань відкрийте розділ «Мережа(Сеть)», пункт WAN та виберіть тип підключення PPPoE або PPPoE Россия.

У клітинці ім’я користувача і пароль, вкажіть ваш логін та пароль особистого кабінету який зазначений у договорі. Після чого натисніть зберегти.

Якщо ви не знаєте який логін та пароль будь ласка зверніться на лінію технічної підтримки.

збереження налаштувань

4. Налаштування Wi-Fi мережі

Для того, щоб налаштувати свою Wi-Fi мережу необхідно перейти у розділ «Безпровідний режим». Змініть стандартну назву Wi-Fi мережі на свій розсуд (наприклад: WiFi-homе, MyWIFI) і введіть бажаний пароль. Збережіть внесені зміни.

імя бездротової мережі

підключення mercusys

Налаштування роутера завершено. Приємного користування! Якщо у вас виникли труднощі звертайтеся на лінію технічної підтримки.

Ваш провайдер Gaziknet!