Інструкція з налаштування Wi-Fi роутера

TP-Link (TL-WR841N)

Перед налаштуванням вашого роутера (якщо це новий роутер), зателефонуйте будь ласка на номер технічної підтримки (067)-341-8896 або замовте дзвінок на сайті gazik.com.ua  для того, щоб оператор зняв захист і дозволив пройти реєстрацію за вашим логіном на новому пристрої.

1. Підготовка роутера до налаштування.

Увімкніть блок живлення вашого роутера у розетку та переконайтесь, що світлові індикатори світяться.

Підключіть вхідний кабель інтернету до роутера в роз’єм WAN, як правило він відрізняється від інших кольором. За допомогою мережевого кабелю підключіть комп’ютер до одного з роз’ємів роутера із надписом LAN.

Якщо роутер раніше вже використовувався рекомендується відновити його заводські налаштування. Для цього потрібно затиснути кнопку WPS/RESET та утримувати її протягом 30-ти секунд або доки не засвітяться всі світлові індикатори. Це свідчить про те, що роутер змінив налаштування до заводських.

2. Вхід у веб інтерфейс роутера.

На своєму комп’ютері або смартфоні відкрийте інтернет браузер (Google Chrome, Mozilla Firefox,  Opera, Internet Explorer), де в адресному рядку (не в пошуковому) введіть адресу сторінки налаштування роутера. Конкретна адреса знаходиться на наклейці вашого роутера . В даному випадку у нас tplinkwifi.net і натискайте Enter.

Ще може бути такий варіант входу (192.168.0.1)

Якщо у вас немає можливості з’єднати роутер з комп’ютером по кабелю, ви можете налаштувати його за допомогою Wi-Fi мережі. Для цього необхідно підключити ваш смартфон або ноутбук до Wi-Fi мережі вашого роутера. Назва мережі та пароль знаходяться на наліпці роутера.

Після завантаження сторінки налаштувань необхідно пройти авторизацію для входу, заводські ім’я користувача та пароль, які знаходяться на наклейці роутера. В більшості виробників використовується користувач: admin, пароль: admin.

3. Налаштування типу підключення

Після входу в меню налаштувань відкрийте розділ «Мережа», пункт WAN та виберіть тип підключення PPPoE або PPPoE Россия.

Нижче в клітинці ім’я користувача і пароль, вкажіть ваш логін та пароль особистого кабінету який зазначений у договорі. Після чого натисніть “Зберегти”.

Якщо ви не знаєте який логін та пароль будь ласка зверніться на лінію технічної підтримки.

 

4. Налаштування Wi-Fi мережі

Для того, щоб налаштувати свою Wi-Fi мережу необхідно: перейти у розділ «Бездротовий режим» і обрати «Основні налаштування». Змініть стандартну назву Wi-Fi мережі на свій розсуд (наприклад: WiFi-homе, MyWIFI) та збережіть.

Після налаштування назви вашої Wi-Fi мережі рекомендується змінити стандартний пароль. Для цього виберіть «Захист безпровідного режиму» і в рядку Пароль безпровідної мережі» введіть бажаний пароль. Збережіть внесені зміни.

Налаштування роутера завершено. Приємного користування! Якщо у вас виникли труднощі звертайтеся на лінію технічної підтримки.

Ваш провайдер Gaziknet!