перепідключення

Шановні абоненти! Процес модернізації мережі багатоквартирних будинків, який ми терміново розпочали осінню 2022 року майже завершений.

Перехід на PON (Passive Optical Network) – це оновлення мережі, яке дає можливість користуватися інтернетом на швидкості 1000 Мбіт/с і навіть більше.

Крім цього, кожен абонент отримує персональний оптоволоконний модем в користування, що робить його не залежним від загального обладнання будинку. Це дає змогу використовувати альтернативні джерела живлення абонентом для забезпечення автономності в умовах знеструмлення.

Абоненти які на момент модернізації не проживали за адресою підключення чи з інших причин відмовлялися, після реконструкції будинку та переходу на PON мають можливість перепідключитися на нову мережу:

  • Якщо використання послуг не було понад 12 місяців, від моменту звернення абонента, перепідключення квартири відбуватиметься платно, згідно вартості нового багатоквартирного підключення в населеному пункті;
  • Якщо використання послуг було не більше 12 місяців тому, від моменту звернення абонента, переключення для вас буде безкоштовним.

Також безкоштовно перейдуть поточні абоненти, хто користується послугами на момент планової модернізації будинку.