Встановлення охоронної сигналізації 

 1. Види охоронних сигналізацій
 2. Монтаж системи сигналізації спеціалістами 
 3. Сигналізація для дому
 4. Сигналізація для квартири
 5. Сигналізація для офісу
  1. Скільки часу займає монтаж
  2. Що варто знати перед встановленням сигналізації
 6. Ціна на встановлення сигналізації у Львові

Сучасні охоронні сигналізації більше не є складною системою виключно для певних типів установ. Сьогодні все більше людей прагнуть захистити своє майно, тож питання «скільки коштує встановити сигналізацію в квартирі» є дуже актуальним. 

Які є види охоронних сигналізацій

Розрізняють три види охоронних сигналізацій:

 • Дротова
 • Бездротова
 • Адресна

Дротова сигналізація — залишається однією з найнадійніших систем не дивлячись на те, що сьогодні переважають бездротові технології. Стабільна передача сигналу в поєднанні з невисокою вартістю обладнання – оптимальний варіант для багатьох типів приміщень, де є технічна можливість використовувати дроти. 

Бездротова сигналізація використовує радіоканал для передачі даних. Перевагою системи, безперечно, є відсутність дротів. Але цей вид сигналізації не може гарантувати стабільний сигнал. Система керування має знаходитись на близькій відстані від датчиків, та вартість обладнання значно дорожча, ніж для дротових систем. 

Адресна сигналізація може бути як дротова, так і передавати сигнал по радіозвʼязку. У разі дротового зʼєднання можна використати одну лінію звʼязку. Це спрощує процес монтажу та забезпечує надійність системи. 

Монтаж сигналізації спеціалістами

Сьогодні споживачі нерідко цікавляться чи можна встановити сигналізацію самостійно. Деякі люди навіть практикують такий підхід. Але ми однозначно не рекомендуємо налаштовувати сигналізацію самостійно, а довірити цю справу професіоналам. 

Безпека вашого будинку – занадто серйозна справа, отже чудово, коли цим питанням займаються спеціалісти, які розуміють, що таке установка сигналізації. Вони зможуть правильно оцінити особливості вашого приміщення та встановити систему, що буде відповідати всім нормам безпеки, а саме: 

 • Правильно встановити та налаштувати датчики руху;
 • Налаштувати систему оповіщення, щоб вона гарантовано спрацювала у разі небезпеки;
 • Забезпечити зручний доступ до тривожної кнопки. 

Особливості та ціна на монтаж сигналізації для дому

Процес встановлення сигналізації для приватного будинку починається з детальної розробки проекту. Датчики встановлюють не тільки всередині приміщення, а і на прилеглій території. Отже, важливо обʼєктивно оцінити всі ризики та розташувати обладнання в правильних місцях. 

Якщо ви обрали дротову систему в якості захисту свого будинку, важливо розробити безпечну схему розгалуження. Професійний майстер зможе прокласти дроти таким чином, щоб вони не заважали вам у побуті та не змогли пошкодитися через перемерзання, вологу або внаслідок механічних ушкоджень. 

Вартість встановлення системи для приватного будинку залежатиме від особливості прилеглої території, кількості кімнат тощо. 

Монтаж охоронної сигналізації для квартири

Для охорони квартири можна встановити дротову або бездротову систему. Найбільш надійний захист може забезпечити сигналізація, що повʼязана з пультом охорони. В ситуації, коли хтось намагатиметься проникнути у вашу квартиру, ви будете знати, що не залишитесь із проблемою сам на сам. Оперативна група прибуде на місце злочину протягом декількох хвилин.

Якщо є необхідність зекономити гроші, встановіть GSM сигналізацію. Вона зреагує на злочинні дії у вашому помешканні, активує сигнал тривоги, та надішле сповіщення на ваш телефон. 

Встановлення сигналізації в офісі

Для встановлення сигналізації в офісі важливо запросити спеціаліста. Він зможе оцінити площу та умови приміщення та порекомендувати найбільш надійний спосіб захисту. 

Для великих офісів пропонують встановити дротові системи із передачею сигналу на пульт охорони. Ця послуга є найбільш дорогим варіантом зі всіх можливих. Але коли мова йде про велику офісну будівлю із значною кількістю дорогої техніки та іншого майна, буде доцільно мати підтримки з боку охоронної компанії. Якщо спрацює сигналізація, диспетчер побачить сигнал та відправить групу швидкого реагування. 

Якщо в офісному приміщенні або біля нього є власна служба охорони, можна встановити доступний варіант — сигналізацію з автодозвоном. При налаштуванні системи клієнт надає один або декілька телефонних номерів, на які надходить телефонний дзвінок із повідомленням про злом або вторгнення. Після цього відповідальна людина має зателефонувати в поліцію.

Звукова система в приміщенні та на прилеглій території є одним з економних варіантів, що також буде доречним, якщо на території є охоронець. Такі системи також встановлюють, якщо будівля знаходиться поряд з органами правопорядку. 

Час на встановлення охоронних сигналізацій

В залежності від площі обʼєкту та складності робіт термін встановлення може складати від декількох годин до 1-2 робочих днів. Найбільш тривалий процес – власне, сам монтаж охоронної сигналізації. Після того, як систему встановлено, 1-2 години знадобиться на ретельну перевірку налаштування системи. 

Перш ніж працівники відповідної компанії приїдуть встановлювати сигналізацію на ваш обʼєкт має відбутися декілька етапів: 

 • Виїзд майстра для оцінки приміщення та підбору потрібної системи;
 • Розробка проекту, встановлення строків монтажу;
 • Узгодження фінансових питань та замовлення необхідного обладнання.

Тож, не витрачайте час на самостійне налаштування систем охоронної сигналізації, а замовляйте встановлення сигналізації на вашому об’єкті.  Що швидше ви викличете досвідченого майстра, тим скоріше отримаєте професійний захист вашого приміщення. 

Що потрібно знати перед встановленням охоронної сигналізації

Отже, ми розповіли про особливості охоронних систем, тож ви знаєте як вибрати обладнання за типом приміщення. Але кожен тип сигналізації має додаткові тонкощі, на які варто звернути увагу. 

Щоб охоронна сигналізація була для вас зручною та надійною, врахуйте наступні параметри: 

 • Необхідний ступінь захисту. Важливо виявити всі вразливі місця вашого будинку та території. Якщо у вашому приміщенні є сейф, або кімната із цінностями, обговоріть цей момент з майстром. Він допоможе підібрати найкращі датчики охоронної системи, щоб захистити ваше майно від зловмисників. 
 • Наявність домашніх тварин. Щоб система не спрацьовувала щоразу на рух котів або собак, важливо підібрати датчики із необхідним рівнем чутливості. 
 • Автономна робота. Відсутність електроенергії в приміщенні створює сприятливі умови для крадіїв. Запитайте у майстра чи є можливість забезпечити безперервну роботу сигналізації під час відсутності світла у вашому будинку або офісі чи вибрана вами сигналізація залежить від наявності світла. 
 • Спосіб інформування. Сучасні системи охоронної сигналізації здатні надсилати сповіщення у вигляді SMS, голосових повідомлень, в мобільному додатку тощо. Ви вільні вибрати зручний спосіб для себе, тож повідомте майстра про свої побажання. 
 • Гарантія та підтримка в обслуговуванні. Обговоріть всі деталі подальшого супроводу вашої системи з компанією, що встановлює сигналізацію. В такому разі у вас буде чіткий план дій на випадок проблем із системою. 

Ціна встановлення сигналізації у Львові та Львівській області від компанії Gaziknet

На питання скільки коштує встановити сигналізацію неможливо відповісти без знання технічних параметрів вашого приміщення. Щоб дізнатися точну вартість, залиште запит на безкоштовний виклик майстра. Він оцінить стан приміщення та допоможе обрати необхідну систему. Подальший розрахунок вартості відбувається в залежності від кількості необхідного обладнання та від складності процесу монтажу. Компанія Gaziknet допоможе з підбором сигналізації та встановленням її у вашому домі, офісі та інших приміщеннях, однак ми не займаємося встановленням сигналізації на авто.