067 341 88 96 Локація не вибрана

Бездротова сигналізація Новий Яричів

Встановлення бездротової системи сигналізації Ajax

Ajax — охоронна сигналізація для квартири, будинку, офісу, підприємства. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією. Стійку до злому та зручну в керуванні охоронну систему.

ТОВ «Газік Нет» є офіційним та сертифікованим партнером-інсталятором системи безпеки Ajax в Новому Яричеві та населених пунктах Новояричівської ОТГ.

Сертифікат

Придбавши у нас охоронну систему Ajax за офіційною ціною, ви гарантовано отримаєте професійний монтаж бездротової сигналізації для дому та первинне налаштування – безкоштовно.

Також, ми можемо встановити або доповнити ваш комплект сигналізації Ajax, перенести датчики, провести технічне обслуговування наявної у вас системи.

Переваги

Безкоштовне встановлення gaziknet

Безкоштовне встановлення

ми професійно змонтуємо датчики так, щоб перекрити усі ризики

Широка бездротовість gaziknet

Широка бездротовість

жодних кабелів! Датчики автономно працюють до 2 км протягом 5-7 років

 Надійний антисаботаж gaziknet

Надійний антисаботаж

захищеність протоколів системи не дозволить її обійти або заглушити

Пристрої

Централь
Централь
контролює роботу всіх пристроїв системи, керує режимами охорони, а в разі тривоги сповіщає охоронну компанію і вас
Датчик води
Датчик води
допомагає запобігти затопленню: визначає прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини
Протипожежні датчики
Протипожежні датчики
оберігають вас і ваше майно від пожежі, реагуючи на дим, різке зростання температури і запобігають отруєнню чадним газом
Датчик руху
Датчик руху
датчики миттєво визначають відкриття дверей, розбиття вікна чи присутність сторонніх у приміщенні, а також ви зможете побачити причину тривоги на фото
Датчик відчинення
Датчик відчинення
може вмикати сирену, запускати сценарії автоматизації та інтегрувати сторонні датчики
Датчики розбиття скла
Датчики розбиття скла
здіймають тривогу щойно зафіксують два послідовні звуки: низькочастотний звук удару та високочастотний звук падіння уламків скла
Сирени
Сирени
відлякують зловмисників гучним звуком і привертають увагу сусідів
Пристрої автоматизації
Пристрої автоматизації
перетворюють сигналізацію на систему розумного дому, яка містить керування у застосунку або заданим сценарієм
Відеокамери
Відеокамери
поєднання системи безпеки та відеоспостереження в одному застосунку, швидке підключення обладнання, спрощена інтеграція камер та відеореєстраторів
Ретранслятор
Ретранслятор
збільшує покриття радіомережі Ajax до 35 км кв і дає змогу використовувати систему для великих підприємств чи офісів
Кишеньковий брелок
Кишеньковий брелок
має тривожну кнопку, щоб швидко сповістити близьких людей і охоронну компанію про загрозу
Пульт керування
Пульт керування
для передавання інформації про роботу підключених до системи пристроїв та для встановлення/зняття об’єкта з охорони

Переваги проектів з нами

Швидкість gaziknet

Швидкість

Виконання в найкоротші терміни

Нетиповість gaziknet

Нетиповість

Виконання унікальних проектів

Успадкування gaziknet

Успадкування

Обслуговуємо покинуті проекти від попередніх спеціалістів

Гнучкість gaziknet

Гнучкість

Будівництво в неробочий час

Обслуговування gaziknet

Обслуговування

Безтермінова підтримка проектів

Зижки gaziknet

Зижки

Індивідуальні знижки замовникам


Етапи реалізації проекту

Як це працює

Бездротова сигналізація є чи не найголовнішим елементом у сучасній системі безпеки будинку квартири чи офісу. Ефективність цих приладів як захисного механізму була вже неодноразово доведена на практиці, а легкість встановлення, зручність керування та помірна ціна посприяли популяризації сигналізації для дому не як професійного охоронного обладнання, а як звичайнісінького побутового приладу. На жаль, хай ми й живемо у цивілізованому XXI сторіччі, крадіжки все ще залишаються серйозною проблемою для суспільства, тож краще завчасно подбати про безпеку свого майна.

Принцип роботи бездротової сигналізації

Попри те, що сигнальні системи стали вже ледь не в один ряд з телевізорами та пральними машинками, все ж мова йде про доволі складний з технічної точки зору прилад. Тож перш ніж купити сигналізацію для дому, радимо ретельно дослідити, що таке охоронна сигналізація, аби напевне знати, за що саме віддаєте свої гроші. Ось на що слід зважати:

 1. Бездротова сигналізація працює за принципом передачі сигналів радіоканалами;
 2. Базовий комплект бездротової сигналізації завжди однаковий: контрольна панель (централь), приймачі, детектори, блок живлення та власне система оповіщення (сигнал тривоги, що передає сповіщення на центральний блок);
 3. Позаяк система працює без дротів, живлення забезпечується автономними джерелами енергії у самих пристроях;
 4. Укомплектувати систему охоронної сигналізації можна різними бездротовими датчиками: руху, диму, розбиття скла, вібрації, витоку газу, відкривання дверей тощо;
 5. Для віддаленого керування системою використовуються брелоки, у деяких моделях бездротової сигналізації також передбачене повне або часткове керування зі смартфона.

Переваги безпровідної сигналізації

Системи бездротової сигналізації мають ряд беззаперечних переваг перед дротовими аналогами. Це, зокрема, відсутність необхідності прокладати метри дротів, штробити для цього стіни й розпочинати ремонт у приміщенні. Водночас встановлення та налаштування системи не вимагає жодних фахових навичок: вам знадобляться лише 2-3 години вільного часу та кілька саморізів.

Автономність живлення – це ще одна значна перевага бездротової сигналізації Ajax. Оскільки система не під’єднана до загальної електромережі, у разі перебоїв постачання енергії, ваше житло чи офіс все одно будуть під надійним захистом.

Передача сигналу шляхом радіохвиль – це найбільш надійний спосіб завжди тримати руку на пульсі. Річ у тім, що такий сигнал неможливо зупинити. Єдине, на що будуть спроможні зловмисники, — це спробувати заглушити сигнал. А втім, у такому разі система автоматично сповістить про ймовірне вторгнення.

Що таке GSM сигналізація?

Бездротова GSM сигналізація – це окремий різновид сигналізації, який не потребує повсякчасного під’єднання до центрального пульту охорони. Ним у цьому випадку слугуватиме один або кілька смартфонів, на яких налаштовано доступ. У разі тривоги на телефони автоматично надходить сповіщення у додаток Ajax, а у разі відсутності інтернету — дзвінок чи SMS, де буде вказано код події.

Водночас системи сигналізації з GSM модулем можуть похизуватись і додатковими функціями, як от можливість підключення системи безпеки до загальної системи розумного будинку.

Gaziknet і Ajax – чому у нас вигідно?

Ajax – це один із провідних брендів на ринку систем бездротової сигналізації, якість збірки та миттєвість реагування якої вже неодноразово доведені на практиці. Ми, Gaziknet, є офіційним інсталятором систем Ajax в Україні, зокрема в Новому Яричеві та населених пунктах Новояричівської ОТГ.

Наша компанія має значний досвід у сфері встановлення систем безпеки. Ми заслужили високу репутацію серед клієнтів завдяки цьому. Наші сертифіковані спеціалісти готові взятися за роботу на ваших об’єктах:

 • Будинки і котеджі;
 • Школи і дитсадки;
 • Квартири та під’їзди;
 • Будівництво і агросектор;
 • Офіси та виробництво;
 • Виробництво і склади;
 • Магазини та торгові центри;
 • Готелі та ресторани.

Купуючи у нас, ви гарантовано отримуєте оригінальний продукт за офіційною ціною, без надмірної націнки інтернет-магазинів. Також ми беремо на себе доставку, інсталяцію, налаштування та технічний огляд системи. А за потреби можемо доукомплектувати вашу бездротову сигналізацію необхідними датчиками.

Наші спеціалісти володіють великим досвідом монтажу бездротової сигналізації для дому. Встановлення бездротової системи Ajax проходить швидко, ефективно та професійно, забезпечуючи вас надійною системою безпеки.

Інформація про встановленням бездротової сигналізації у вашому населеному пункті: Банюнин, Борщовичі, Великі Підліски, Великосілки, Дідилів, Кукезів, Малі Нагірці, Неслухів, Нова Лодина, Пикуловичі, Руданці, Соколів, Старий Яричів, Убині, Хренів, Цеперів.

 

Поширені питання

Що краще встановити: сигналізацію чи відеонагляд?

Залежить від потреби, адже ці системи виконують різні функції: Система сигналізації забезпечує захист об’єкту від проникнення і якщо такі дії виявлено, обов’язково сповіщає довірених осіб або охоронну компанію. Система відеонагляду забезпечує фіксацію та моніторинг за об’єктом. Виникають ситуації, коли на об’єктах з системою відеонагляду, але без системи сигналізації, зловмисники прикривають обличчя, що не дозволяє їх ідентифікувати. Тому, ми рекомендуємо встановлювати обидві системи, так як вони доповнюють одна одну.

Наша компанія встановлює безпровідні системи охорони з площею покривання до 1500 м кв, з можливістю розширення ретрансляторами без жодних дір у стінах. За допомогою продуманих сучасних енергоефективних електрокомпонентів, датчики можуть працювати протягом 2-5 років від акумуляторів.

Зв'язок між усіма пристроями шифрується та постійно перевіряється. І при виявленні даних дій, система охорони одразу про це сповістить. Тож жодних кабелів прокладати не потрібно. Також є випущена нова лінійна серія дротової системи Ajax - "Fibra", яка підключається за допомогою кабелів.

Охоронні системи комплектуються пультами керування та кодовими клавіатурами, які забезпечують керування системою охорони знаходячись фізично на об’єкті. Для віддаленого керування системою охорони до контролера підключається кабельний інтернет та інтернет від GSM оператора. А на мобільних додатках замовника встановлюється спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє віддалено керувати системою охорони.

Є багато можливостей сповіщення про тривогу, які можуть працювати паралельно. А саме: звуковий сигнал від сповіщувача розташованого на об'єкті; сповіщення на мобільний додаток довірених осіб; телефонний дзвінок довіреним особам; SMS повідомлення довіреним особам; сповіщення охоронної компанії про тривогу на об'єкті.

Усе залежить від побажань замовника та проєктованого об’єкту. Потрібно врахувати: кількість вікон та дверей, кількість приміщень та площу будівлі, що потрібно охороняти, складність монтажу та багато іншого. Тому рекомендуємо залишити заявку, зателефонувавши на технічну підтримку, після чого з вами зв’яжеться наш інженер та надасть всю необхідну інформацію.